Sık Sorulan Sorular

Oyun fiyatları neden piyasadan daha ucuz?

Genelde oyuncular oyunları kendi hesaplarında oynamak istiyorlar. Bunun için CD ya da ürün anahtarı satın alıyorlar. Bu ürün anahtarları ya da CD’lerin tedarikçileri de üretici firma oluyor. Bundan dolayı fiyatları aşağı yukarı belirli oluyor fakat biz kendimize özel sistemimiz sayesinden hesap olarak sattığımız için çok daha ucuza bu oyunları tedarik edebiliyoruz ve uygun fiyatlarla sizlere ulaştırabiliyoruz.

Teslimat Süresi Nedir?

Dijital teslimat olduğu için kargo beklemenize gerek yoktur. Satın aldığınız oyun aynı gün mailinize gönderilecektir. Yoğunluk ve kampanya günlerinde teslimat birkaç saat sürebilir.

Oyun hesaplarında garantiniz var mıdır?

Tüm oyunlarımız %100 garantimiz altındadır. Bizden satın aldığınız herhangi bir oyunda erişememe durumuyla karşılaşırsanız bize Instagram ve Mail üzerinden yazabilirsiniz.

Bize nasıl güvenebilirsiniz?

Instagram sayfamızdaki sabitlenmiş hikayelerden hem PS4 hem de XBOX oyun satış yorumlarımızı görebilirsiniz.

PSN Hesabı ne demektir?

PSN hesapları kendimize aittir. Kendi hesabınızda oynanabildiği gibi verdiğimiz hesapta da oynama imkanı var.

Playstation Oyunları aktivasyonu nasıldır?

Playstation oyunlarını sitemizden satın aldıktan sonra size mail ile bir PSN hesabı gönderiyoruz. Bu PSN hesabını konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında kütüphaneye gelip satın aldığınız oyunu indirmeye başlıyorsunuz. Oyunların inmesini bekledikten sonra keyfini çıkartabilirsiniz.

Hesabıma erişemiyorum. Ne yapmam gerek?

Hesabınıza erişemediğiniz durumlarda bize tüm iletişim kanallarından yazabilirsiniz. Gereken durumlarda yeni hesabınız en geç 24 saat içerisinde mailinize gelecektir.